Świetlica szkolna jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 7:30 do 17:30. Opieką w świetlicy objęte są dzieci, których rodzice pracują.

Świetlica dysponuje dwoma pomieszczeniami. Zajęcia świetlicowe odbywają się głównie w sali, w której wydzielone jest miejsce do zabawy i do pracy. Dzieci również często umilają sobie czas, spędzając go w sali zabaw.

Uczniowie uczęszczający do naszej świetlicy spędzają miło czas na zabawach i grach zgodnie ze swoimi upodobaniami, natomiast wychowawcy dbają o wyzwalanie przez nie jak największej aktywności poznawczej i twórczej.

Więcej informacji na temat świetlicy szkolnej można znaleźć na blogu: swietlicanaszostke.blogspot.com.

ROCZNY PLAN PRACY

REGULAMIN ŚWIETLICY