V-ce Dyrektor Szkoły

mgr Dorota Pawelczyk

ppawelczyk.jpg [300x327]

                                                 

Lp.

Nazwisko i imię

1

Kupis Dorota - dyrektor

2

Kleczkowska Joanna- wicedyrektor

3

Pawelczyk Dorota - wicedyrektor

4

Żebrowska Anna - wicedyrektor

5

Bacławska Małgorzata Zofia

6

Bakuła Elżbieta

7

Bazydło Edyta

8

Bednarczyk Marta

9

Białczak Marianna

10

Białobrzeska Agnieszka

11

Biedrzycki Tomasz

12

Borkowska  Iwona

13

Borkowska Marzanna

14

Brzezińska Aneta

15

Camlet - Śnietka  Iwona

16

Chojnowska Monika

17

Choroszewska  Dorota

18

Cikacz Przemysław

19

Długołęcka   Katarzyna

20

Długołęcka Anna

21

Drabicka   Jolanta

22

Dziełak Anna

23

Gut Barbara

24

Jaksina Anna

25

Jakubowska Paulina

26

Kasprzak Agnieszka

27

Kiernozek Anna

28

Krupa Ewa

29

Kuśpiel Marta

30

Kwiatkowska Dorota

31

Lesiewicz Dorota

32

Lis Olga

33

Małkowska-Gąska Katarzyna

34

Mąka   Sabina

35

Mierzejewska Monika

36

Nakielska  Dorota

37

Niedziółka Miłosz

38

Niedźwiecki Tomasz

39

Nizińska Wioletta

40

Nowak Kamil

41

Ochenkowska  Anna

42

Olkowska   Monika

43

Olszewska Ilona

44

Patoka Małgorzata

45

Perczak   Maria

46

Pędzich Ewelina

47

Piersa   Dariusz

48

Piotrowska    Elżbieta Urszula

49

Pszczółkowska Bożena

50

Rostkowska  Monika Magdalena

51

Rostkowska Ewa Małgorzata

52

Smosarska Karolina

53

Stepnowska Agnieszka

54

Szarwacka Małgorzata Agnieszka

55

Śledziewska  Wioletta

56

Wółkowska Małgorzata Dorota

57

Zabora Ewa

58

Zielińska  Mirosława Maria

59

Żemek Ewa

60

Malon Krystyna

61

Deptuła Renata

62

Stefańska Emilia

63

Kuliś Anna

64

Kubat Izabela

65

Dobkowska-Zdanowicz Patrycja Katarzyna

66

Sobotka Joanna Maria

67

Zawalich Diana

68

Guzek Diana

69

Bralska Aneta

 

                            

  

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

1.

Mażewska Wanda

kierownik adm.

2

Łuczycka Renata

referent

3

Stańczuk Anna

st. referent

4

Grabowska Katarzyna 

sekretarz szkoły

5

Drzyzguła  Bożena

st. pielęgniarka

6

Mróz Dorota             

główna księgowa

7

Czaplicka Hanna     

specjalista

8

Bazydło Barbara      

specjalista

9

Czaplicka Paulina 

pomoc nauczyciela

10

Radecka Karolina

pomoc nauczyciela

11

Serowik Barbara

szatniarz

12

Drabot Zofia

szatniarz

13

Bloch Aleksandra

intendent

14

Bieńkowska Magdalena

kucharka

15

Banach Jadwiga

pomoc kuchenna

16

Orzechowska Hanna

pomoc kuchenna

17

Skrobańska Joanna

pomoc kuchenna

18

Żebrowska Wiesława

pomoc kuchenna

19

Piątak Ewa          

sprzątaczka

20

Wołosz Danuta

sprzątaczka

21

Drężek Lucyna

sprzątaczka

22

Mierzejewska Krystyna

sprzątaczka

23

Klimut Mariusz

woźny

24

Białobrzeski Mariusz

robotnik gospodarczy

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Zaszyfrowany adres tej strony