Dzień Otwarty Szkoły

W dniu 5 marca 2015 r. odbył się Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce. Hasło przewodnie imprezy brzmiało ,,Startuj z szóstką". Spotkanie przebiegało w dwóch etapach. W godzinach przedpołudniowych gościliśmy dzieci wraz z wychowawczyniami z Przedszkoli nr 10, 15, 16 i 17.
Dzieci obejrzały przedstawienie teatralne ,, Kosmos " w wykonaniu grupy przedszkolnej 0B , które zostało przygotowane pod kierunkiem p. Izabeli Balcerzak. Po interesującym spektaklu przyszedł czas na wspólną zabawę, zwiedzanie szkoły oraz swobodną twórczość plastyczną. Dzieci z zapałem rysowały swoje przygody w kosmosie. Na pożegnanie każdy przedszkolak otrzymał upominek.
Natomiast o godz. 17:30 szkołę odwiedzili rodzice przyszłych uczniów klas pierwszych i zerówek. Rodziców zapoznano z bogatą ofertą edukacyjną placówki. Przybyłych gości przywitała p. Dyrektor Dorota Kupis. Następnie p. Dyrektor Joanna Kleczkowska przedstawiła zasady rekrutacji. Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej zatytułowanej ,,Niektóre przypadki pierwszaków gromadki "od Psychologa szkolnego p. Pauliny Jakubowskiej rodzice dowiedzieli się niezbędnych informacji na temat: ,,Czy moje dziecko jest gotowe na podjęcie nauki w I klasie?".
Ostatnim etapem Dnia Otwartego było zwiedzanie szkoły, spotkania i rozmowy z nauczycielami.
Serdeczne dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom, którzy zechcieli odwiedzić naszą szkołę.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Zaszyfrowany adres tej strony