Szkolny konkurs recytatorski dla klas 0 – III pt. „Promyk Poezji”

W dniu 24 marca 2015 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski dla klas 0 – III pt. „Promyk Poezji”. Dzieci były oceniane przez komisję konkursową w składzie: p. Joanna Kleczkowska – Wicedyrektor Szkoły, p. Anna Długołęcka i p. Maria Perczak. Konkurs prowadziły uczennice z klasy 5 – Oliwia Tomaszewska i Martyna Okońska. Uczestnicy konkursu pięknie zaprezentowali się recytując wiersze autorów poezji dziecięcej.
Pierwsze miejsce wśród uczniów klas I zajęła Zuzanna Denkiewicz z klasy I d za recytację wiersza pt. „Kaczka Dziwaczka” J. Brzechwy.
Wśród uczniów klas II pierwsze miejsce przypadło Maji Furmaniak, która recytowała wiersz pt. „Dryblasy” autorstwa M. Strzałkowskiej.
W kategorii klas III najwyższe miejsca na podium zdobyła Zofia Pragacz z klasy III a za zaprezentowanie wiersza pt. „Hipopotam” W. Chotomskiej.
Serdeczne gratulacje nie tylko dla zwycięzców, ale również dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie.
Zdobywcy pierwszych miejsc będą reprezentowali Szkołę Podstawową Nr 6 im. Orła Białego w Międzyszkolnym Konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Ostrołęce.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Zaszyfrowany adres tej strony