Konkurs Zostań Mistrzem Pięknego Czytania rozstrzygnięty!

17 maja br. odbył się finał konkursu zorganizowanego przez nauczycieli bibliotekarzy Zostań Mistrzem Pięknego Czytania. Uczniowie, którzy zwyciężyli w klasowych eliminacjach, walczyli o tytuł szkolnego Mistrza Pięknego Czytania.  Finaliści czytali fragmenty powieści: „Charlie i fabryka czekolady” R. Dahla, „Niewiarygodne przygody Marka Piegusa” E. Nizurskiego oraz „Klasę pani Czajki” M.K. Piekarskiej.  Komisja konkursowa w składzie: pani Anna Żebrowska- wicedyrektor, pani Renata Deptuła ( nauczyciel języka polskiego) i pani Anna Kiernozek (nauczyciel bibliotekarz) wyłoniła Mistrza Pięknego Czytania, który wykazał się umiejętnością słownej interpretacji tekstu  na najwyższym poziomie.

Szkolnym Mistrzem Pięknego Czytania został Michał Piórkowski z klasy Vc. Wyróżnienia otrzymali: Maja Furmaniuk z klasy IVa oraz Mikołaj Białobrzeski z klasy IVb

Serdecznie gratulujemy!

Opublikowano: 17 maja 2017 23:09