Małgorzata Patoka

Sabina Mąka

Monika Olkowska

Anna Dziełak

Kinga Wysmułek - Jerzyńska

Anna Kiernozek

Olga Lis 

NAUCZYCIELE HISTORII

Małgorzata Bacławska

Janina Dąbrowska - Jechna

NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Anna Żebrowska

Tomasz Biedrzycki

Ilona Olkowska

Diana Guzek

Karolina Siok

Monika Chojnowska

Sylwia Maria Mrozek

NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Elżbieta Gocłowska

NAUCZYCIELE HISTORII

Małgorzata Bacławska

Janina Dąbrowska - Jechna

NAUCZYCIELE WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Anna Zaniewska

NAUCZYCIELE MATEMATYKI

Mirosława Zielińska

Elżbieta Bakuła

Agnieszka Białobrzeska

Edyta Werczyńska

Krystyna Malon

NAUCZYCIELE CHEMII

Iwona Kojtek

NAUCZYCIELE FIZYKI

Grzegorz Bałdyga

NAUCZYCIELE GEOGRAFII

Renata Lis

NAUCZYCIELE BIOLOGII

Ewa Rostkowska

Dorota Kwiatkowska

NAUCZYCIELE PRZYRODY

Ewa Rostkowska

Dorota Kwiatkowska

NAUCZYCIELE INFORMATYKI

Joanna Kleczkowska

Michał Skwarski

Paulina Kosel

Przemysław Cikacz

NAUCZYCIELE MUZYKI

Iwona Borkowska

NAUCZYCIELE TECHNIKI

Przemysław Cikacz

NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Dorota Pawelczyk

Dariusz Piersa

Iwona Camlet - Śnietka

Tomasz Niedźwiecki

Kamil Nowak

Miłosz Niedziółka

Joanna Sobotka

Cezary Stachowicz

Mirosław Górka

Tomasz Pierzchała

NAUCZYCIELE RELIGII

Ewa Zabora

Ewa Krupa

Sławomir Kęsicki

s. Dorota Lesiewicz

NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ

Małgorzata Agnieszka Szarwacka

Elżbieta Piotrowska

Marzanna Borkowska

Dorota Nakielska

Edyta Bazydło

Anna Małgorzata Blcerak

Agnieszka Stepnowska

Anna Długołęcka

Marta Kuśpiel

Marta Bednarczyk

Ewa Żemek

Izabela Kupis

Anna Kuliś

Aneta Bralska

Anna Merchel

Karolina Radecka

Monika Mierzejewska

NAUCZYCIELE ŚWIETLICY

Dorota Wółkowska - kierownik

Wioletta Śledziewska

Paulina Mierzejewska 

Paulina Danelczyk

Agnieszka Kacprzak

Natalia Wielgolińska

NAUCZYCIELE TERAPEUCI

Irena Olbryś 

Grażyna Rawa

Natalia Puka

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

Katarzyna Dorota Staszczuk

Dorota Choroszewska

Bożena Pszczółkowska

Gabriela Czaplicka

PSCYCHOLOG

Małgorzata Michalczuk

PEDAGOG

Diana Zawalich

LOGOPEDA

Maria Perczak

 



PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI 

                     

Lp.

Nazwisko i imię

Stanowisko

1.

Mażewska Wanda

Kierownik adm.

2

Łuczycka Renata

Referent

3

Bloch Aleksandra

Specjalista do spraw kadr

4

Grabowska Katarzyna 

Sekretarz szkoły

5

Drzyzguła  Bożena

St. pielęgniarka

6

Mróz Dorota             

Główna księgowa

7

Czaplicka Hanna     

Specjalista

8

Bazydło Barbara      

Specjalista

9

Siernicka Karolina

Pomoc administracyjna

10 Grażyna Sierzputowska  Pomoc administracyjna

11

Czaplicka Paulina 

Pomoc nauczyciela

12

Anna Choromańska

Pomoc nauczyciela

13

Drabot Zofia

Szatniarz

14

Mierzejewska Krystyna

Szatniarz

15

Bieńkowska Magdalena

Intendent

16

Żebrowska Wiesława

Kucharka

17

Banach Jadwiga

Pomoc kuchenna

18

Orzechowska Hanna

Pomoc kuchenna

19

Skrobańska Joanna

Pomoc kuchenna

20

Daniłowska Izabela

Pomoc kuchenna

21

Piątak Ewa          

Sprzątaczka

22

Wołosz Danuta

Sprzątaczka

23

Ciurzak Zofia

Sprzątaczka

24

Kujtkowska Maria

Sprzątaczka

25

Kurpiewska Mariola

Sprzątaczka

26

Klimut Mariusz

Woźny

27

Danielczyk Wojciech

Konserwator

 

 

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce