Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do korzystania z bezpłatnie dostępnych on-line różnorodnych książek i lektur szkolnych. Poniżej przedstawiam wybór bibliotek cyfrowych.

lektury.gov.pl

Powyższy serwis zawiera wiele lektur szkolnych wraz z opisami. Książki można czytać on-line  lub pobrać na dowolny nośnik.

wolnelektury.pl

Niniejsza biblioteka cyfrowa zawiera ponad 5500  tytułów różnych książek dostępnych w wielu formatach. Serwis zawiera również audiobooki.

polona.pl

Jest to najbogatsza z dostępnych w naszym kraju biblioteka cyfrowa. Znajdziecie tu zarówno nieco starsze książki, jak i inne zdigitalizowane zbiory.

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze zbiorów on-line. Życzymy owocnej lektury!