Zachęcamy najmłodszych czytelników biblioteki szkolnej, a także ich młodsze rodzeństwo do skorzystania z zamieszczonych poniżej naszych propozycji dotyczących efektywnego spędzania czasu.

Czasami zdarza się, że mamy ochotę odpocząć od samodzielnego czytania książek lub zwyczajnie chcemy się pobawić. Możemy wtedy odciążyć nasz umysł siedząc w ciszy, słuchając łagodnej muzyki lub ... słuchając AUDIOBOOKU.

Kierujemy do Was, Drodzy Uczniowie propozycje stron internetowych, na których znajdziecie różnorodne bajki, baśnie, czy legendy przedstawione w formie słuchowisk (audiobooki).

Rozumiemy, jak wielką rolę odgrywa samodzielne czytanie i serdecznie do tego zachęcamy. Natomiast pamiętajmy, że najmłodsze dziecko rozwija się także poprzez słuchanie czytanych tekstów, stąd nasza propozycja.

Oto wybrane przez nas strony internetowe:

bajkowisko.pl

bajki-zasypianki.pl

elfbajka.pl

Serdecznie zachęcamy zainteresowanych do skorzystania! Życzymy owocnego odbioru!