Każdy z nas bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, blisko natury, w otoczeniu roślin i zwierząt. W związku z epidemią nie możemy tego zrobić realnie, jednakże mamy dla Was drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele propozycję, otóż warszawskie ZOO przygotowało specjalną ofertę.

W ramach wydarzenia "#ZOOstańwdomu – ZOObaczonline” codziennie, o godz. 14 na profilu ZOO na Facebooku - https://www.facebook.com/WarszawskieZOO , można oglądać relacje prosto z ogrodu zoologicznego. Pracownicy pokazują wybranych podopiecznych i opowiadają, co u nich słychać. W nagraniach znajdziecie wiele ciekawych informacji, dzięki którym jeszcze lepiej poznacie zwierzęta.

Oprócz codziennych relacji dostępne są także zajęcia edukacyjne.                                 Co wtorek o godz. 12.00 dla najmłodszych i co czwartek, o godz. 12.00 dla dorosłych na profilu ZOO Edukacja - Warszawskie ZOO-

https://www.facebook.com/ZOOedukacjaWarszawskieZOO/

Natomiast w piątki o godz. 9 w ramach cyklu, „Dlaczego tak wyglądam" wolontariusze wyjaśniają jak środowisko naturalne wpływa na wygląd zwierząt.

Życzymy miłego zwiedzania!

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce