Tutaj powinien być opis

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

W ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23.04.2018r.) klasy: 6a, 6c, 4a, 4b i 4d podczas lekcji języka polskiego wzięły udział w akcji mającej na celu promowanie czytelnictwa. Uczniowie wykonali plakaty zachęcające do czytania książek (które zostały zaprezentowane przy sali nr 8), obejrzeli spoty wspólnego projektu Bibliocreatio i Biblioteki UW (film z udziałem pisarzy, artystów, ludzi kultury i sztuki wyprodukowało MyWorks Studio) pt.: "Czytaj! Zobacz więcej" oraz "Czytaj - zobacz więcej #2", wzięli udział w debacie zorganizowanej w każdej z klas pt. "Dlaczego warto czytać książki?" oraz za pomocą pantomimy zachęcali pozostałych do czytania książek. 

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce