Tutaj powinien być opis

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce w bibliotece szkolnej

25 kwietnia w czytelni biblioteki szkolnej odbyły się zajęcia czytelnicze, które poprowadzili uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. To było trzecie spotkanie w ramach współpracy bibliotek szkolnych w naszym mieście, które jednocześnie wpisuje się w akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

Tym razem udział w zajęciach wzięli uczniowie z klasy 3a. Starsi koledzy czytali opowiadania z książki pt. „12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach: Przyjaźń czyli o długich rozmowach za pomocą latarek i kredek”  Lilianny Fabisińskiej i „Dobroć czyli opowieść o mocarzu Michale”.  Uczniowie mieli również do wykonania zadania inspirowane treścią utworów.

Spotkanie trzecioklasistów z młodzieżą było bardzo pouczającym doświadczeniem.  Nasi uczniowie bardzo łatwo nawiązali kontakt ze starszymi kolegami oraz z zaangażowaniem i entuzjazmem wykonywali zaproponowane zadania.

Anna Kiernozek

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce