Tutaj powinien być opis

W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych zorganizowanym przez Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Przedmiotem Konkursu było przygotowanie pracy artystycznej na temat Żołnierzy Niezłomnych (Żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego po II wojnie światowej),charakteryzującej się pomysłowością, oryginalnością i samodzielnością wykonania. Tematem pracy mogła być postać wybranego żołnierza, wydarzenia, konspiracji czy innych zagadnień historycznych lub społecznych dotyczących ideałów i postaw Żołnierzy Niezłomnych.

Młodzi artyści stanęli na wysokości zadania.

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce