Tutaj powinien być opis

I miejsce w konkursie plastycznym

Kilkoro uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym  pt. "Jak śmieci segregować mogę namalować" zorganizowanym przez Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Ostrołęce. Celem konkursu było: propagowanie wiedzy na temat selektywnego zbierania odpadów komunalnych, dbałość o czystość środowiska naturalnego, wzbudzanie wrażliwości ekologicznej, kształtowanie zdrowych nawyków już od najmłodszych lat oraz rozwój umiejętności plastycznych już od najmłodszych lat.
Z radością informujemy, iż uczennica z klasy 2 ai- Zuzanna Stepnowska  zajęła I miejsce! Serdecznie gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i przygotowane prace.

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce