Tutaj powinien być opis

I miejsce w konkursie rowerowym BRD

6 maja reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maja Korzeniecka, Patrycja Margiel, Mikołaj Białobrzewski i Julian Rogalski wzięła udział w miejskim etapie konkursu "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego". Drużyna szóstki po części teoretycznej, która odbyła się w Szkole Podstawowej Nr 10, przystąpiła do jazdy rowerami po torze przeszkód. Rewelacyjny wynik naszych zawodników uplasował ich na I miejscu pośród klas IV-VI ostrołęckich szkół podstawowych.

14 maja nasza drużyna będzie reprezentować szkołę w eliminacjach powiatowych.

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki w przyszłym tygodniu.

Opiekunem drużyny był nauczyciel techniki, pan Przemysław Cikacz.

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce