Tutaj powinien być opis

Wieka Zbiórka Książek 2019

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Szkolny Klub Wolontariusza „Podaj pomocną dłoń” oraz biblioteka szkolna mają zaszczyt ogłosić, iż nasza placówka uczestniczy w Wielkiej Zbiórce Książek 2019.

Zachęcamy, aby każdy, kto chciałby wspomóc powyższą akcję i okazać dobre serce, przyniósł książkę, która zostanie przekazana szpitalom, hospicjom, domom dziecka, domom pomocy, świetlicom wiejskim i środowiskowym oraz centrum aktywności lokalnej. Zbieramy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wydane po roku 2000. Ważne, aby były w bardzo dobrym stanie technicznym, takie jakie przekazaliby Państwo bliskim w potrzebie.

W czytelni znajdziecie przygotowany do tego celu karton. Możecie w nim zostawić przyniesione przez siebie książki.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału!

Szkolny Klub Wolontariusza oraz biblioteka szkolna.


Logo - Zaczytani

Stwórz-bibliotekę

Załączniki

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce