Tutaj powinien być opis

Uczniowie klasy 2b realizowali Projekt edukacyjny Klimatyczna Klasa

Uczniowie klasy 2b w tym roku szkolnym brali udział w ciekawym projekcie edukacyjnym, który pomógł  kształtować kompetencje społeczne i rozszerzył ich wiedzę przyrodniczą. W ramach projektu realizowali cykl lekcji dotyczących  przyrody i ochrony środowiska.

Jak wyglądałoby życie na Ziemi bez drzew? Jak w prosty sposób sprawdzić czy powietrze, którym oddychamy jest czyste? Jak stworzyć własną fabrykę tlenu? Dlaczego powstają silne wiatry i jakie skutki mogą wywołać?

Na te pytania drugoklasiści potrafią już odpowiedzieć. Poprzez prowadzenie obserwacji i doświadczeń dowiedzieli się, jak chronić środowisko i czym jest klimat.

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce