Tutaj powinien być opis

Klasa 3 B na zielonej szkole

W dniach 27 - 31 maja br. nasza klasa spędzała czas na zielonej szkole we Władysławowie. Nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy o Kaszubach  oraz jeszcze bardziej zintegrowaliśmy podczas wspólnych zabaw i wycieczek w ciągu tego tygodnia. Odwiedziliśmy ruchome wydmy w Słowińskim P.N. w Łebie, latarnię w Rozewiu oraz zwiedzaliśmy statek i port rybacki podczas wycieczki na Hel. Poznaliśmy nieznany nam zawód, jakim jest bursztynnik. Dzięki niemu potrafimy już odróżnić prawdziwy bursztyn od sztucznego. W Akwarium Gdyńskim mogliśmy podziwiać niezwykły podwodny świat i jego mieszkańców. Każdy z nas wrócił z pamiątkami znad morza i z przekonaniem, że długo będziemy pamiętać ten wyjazd.

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce