Tutaj powinien być opis

Klasa Vd w Multimedialnym Centrum Natura

17 czerwca klasa Vd z okazji Dnia Dziecka i zakończenia roku szkolnego wybrała się na zajęcia przyrodniczo-ekologiczne pt. „Co by było gdyby…..?”. Warsztaty były poświęcone maleńkim owadom i ogromnej roli ich pracy, którą wykonują każdego dnia od setek tysięcy lat.

Podczas spotkania uczniowie otrzymali odpowiedzi m. in. na pytania: Co by było gdyby zabrakło pszczół? Jak długo udałoby się nam bez nich przetrwać? Czy maleńka pszczoła może uratować ludzkość od zagłady?

Oprócz tego mogliśmy przymierzyć strój pszczelarza; zobaczyć, jak wygląda ul oraz wykonać odlew z wosku pszczelego. Ponadto uświadomiliśmy sobie, że każdy element przyrody zawsze jest warty naszej uwagi, jak również troski.

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce