Szanowni Państwo,

Informujemy, że we wrześniu br. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie planuje nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2019/2020.

Program jest skierowany do uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości, którzy w roku szkolnym 2019/2020 będą uczniami klas VII i VIII szkól podstawowych oraz uczniami liceów ogólnokształcących na Mazowszu.

W załączeniu przekazujemy dokumenty informujące o projekcie:

1. Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów w roku szkolnym 2019/2020

Stypendium może być przeznaczone na cele edukacyjne związane z rozwojem ucznia, m.in. zakup pomocy dydaktycznych, fachowej literatury, opłacenie udziału w kursach, warsztatach, wycieczkach edukacyjnych, korzystania z internetu itp.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.