Gościmy Przedszkolaków

W środę, 4 grudnia naszą szkołę odwiedzili niezwykli goście. Dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 10 – grupa Nutki świetnie poradziły sobie ze złamaniem zaszyfrowanych wiadomości, budowaniem z klocków lego i przede wszystkim współpracą ze starszymi kolegami. Przedszkolaki bawiąc się uczyły i to pod czujnym okiem ekspertów – uczniów z klasy 3c.

Przedszkolaki podziwiały też zajęcia uczniów z pracownią mobilną.

W bibliotece szkolnej Nutki poznały tajniki pracy bibliotekarza i specyfikę funkcjonowania wypożyczalni i czytelni. Z dużym zainteresowaniem wysłuchały fragmentu książki pt. „Gang Słodziaków” czytanej przez panią Monikę. Dalsze przygody mieszkańców leśnej polany przeczyta im w przedszkolu ich pani Wiola.

Wizyta przedszkolaków w progach naszej szkoły to radosne wydarzenie.

Gospodarzami były panie: Małgorzata Szarwacka, Ewelina Pędzich, Monika Mierzejewska, Anna Merchel oraz uczniowie klasy 3c.