Tutaj powinien być opis

Odwiedziny słuchaczy Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  W dniu 6 grudnia 2019 roku uczniów klas I – III oraz świetlicę, oprócz Świętego Mikołaja, odwiedzili słuchacze Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zaproszeni goście wprowadzili uczniów w magię Świąt Bożego Narodzenia poprzez lekturę książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej: „Święty Mikołaj wchodzi kominem”, „Świąteczne opowieści”, „Opowiadania pod choinkę”. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały czytanych opowiadań i chętnie odpowiedziały na pytania związane z tekstem. Ich aktywność i zaangażowanie w dyskusję pozwoliło wysnuć wniosek, że mimo ogromnej wiedzy jaką uczniowie dysponowali dotychczas, informacje i ciekawostki jakie przekazali im goście, okazały się być dla naszych uczniów bezcenne.
   Ten wyjątkowy mikołajkowy dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów naszej szkoły. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę słuchaczy OUTW.

 Organizatorzy

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce