SZÓSTKA WYGRYWA MIKOŁAJKOWY TURNIEJ CZWÓREK SIATKARSKICH

We wtorek 10 grudnia dziewczęta z klas 6a oraz 5c uczestniczyły w Mikołajkowym Turnieju Czwórek Siatkarskich organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Ostrołęce. W rywalizacji wzięło udział 10 zespołów. Nasze uczennice pewnie przebrnęły przez fazę grupową meldując się na koniec turnieju w finale. Drużyna w składzie: Kornelia Kuśmierczyk, Aleksandra Stojke, Julia Śledziewska oraz Karolina Ochenkowska w zaciętym spotkaniu pokonały 25-22 drużynę gospodarzy wygrywając cały turniej. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Aleksandra Stojke.

W turnieju wzięły udział uczennice: Kornelia Kuśmierczyk, Aleksandra Stojke, Julia Śledziewska, Karolina Ochenkowska, Amelia Sokołowska, Zofia Rybak, Oliwia Prósińska, Helena Mieczkowska, Maja Budna, Dominika Krajewska, Martyna Żebrowska, Eliza Żebrowska, Natasza Staśkiewicz.