Tutaj powinien być opis

List do Pani Olgi Tokarczuk

Szanowna Pani Olgo!

Takimi słowami zwróciliśmy się do tegorocznej laureatki Nagrody Nobla.

Lubimy czytać książki dla dzieci. Sami piszemy  teksty na dowolnie wybrany temat i wiemy, że nie zwsze jest to proste, ale daje zadowolenie. 10 grudnia postanowiliśmy pogratulować  Wielkiej polskiej pisarce otrzymania najważniejszej nagrody. Jesteśmy dumni, że możemy napisać list do autorki, której książki będziemy czytać w przyszłości. Mikołaj narysował wielki puchar od naszej klasy dla Noblistki.

Poprosiliśmy Panią Olgę Tokarczuk o zdjęcie z autografem do Kroniki Szkoły.

Może znajdzie chwilę czasu, żeby do nas napisać?

Uczniowie klasy III c z wychowawczynią

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce