Tutaj powinien być opis

22 kartki świąteczne klasy VI B

Pod koniec listopada nasza klasa VIB z wychowawczynią, Panią Dianą Guzek, wykonała 22 kartki świąteczne. Każda kartka była ładnie ozdobiona według pomysłu uczniów, a życzenia w niej napisaliśmy w języku angielskim. Życzenia pomagała nam redagować Pani Diana, ponieważ oprócz tego, że jest naszym opiekunem, uczy nas języka angielskiego. Kartki wysłaliśmy do Szkoły Podstawowej nr 11 w Tychach im. Marii Curie Skłodowskiej, dla klasy VIB. W odpowiedzi dostaliśmy również ręcznie wykonane 22 kartki z życzeniami świątecznymi po angielsku. Dla nas było to bardzo miłe doświadczenie i pokazało nam ile radości sprawia wysyłanie kartek bożonarodzeniowych pocztą.

Tosia Jakubiak, kl. VIB

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce