Tutaj powinien być opis

„Mały finał” WOŚP w naszej szkole.

Jeszcze zanim orkiestra Jurka Owsiaka zaczęła grać „na dobre” w dniach 9 - 10 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbył się „Mały finał” Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której zebrane w tym roku środki zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.
Organizatorem przedsięwzięcia był Samorząd Uczniowski.

W tych dniach odbyła się loteria, w której każdy los wygrywał. Można było też kupić przepyszne muffinki i ciasta. Najważniejszym punktem naszego „małego finału” był koncert pana Adama Wołosza, znanego muzyka, gitarzysty i wokalisty, który na co dzień gra w zespole „Droga na Ostrołękę”. Muzykowi towarzyszył Igor Bacławski, przewodniczący SU.

Podczas dwóch dni kwestowania udało nam się zebrać grubo ponad 1000 złotych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tej akcji.

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce