Wycieczka

5 grudnia 2019r. uczniowie klasy 7d, 8a i 8c uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wśród atrakcji zaplanowano m.in. zwiedzanie gmachu Telewizji Polskiej oraz Niewidzialnej Wystawy, gry i zabawy na terenie parku trampolin.

W TVP uczniowie odwiedzili m.in. reżyserkę, studio programu Jaka to melodia? oraz studio nagrań Pytania na Śniadanie. To tu mogliśmy przez chwilę poczuć się jak prowadzący poranną Telewizję Śniadaniową.

Dużej dawki emocji dostarczyła uczniom Niewidzialna Wystawa. Podczas 40- minutowego zwiedzania z przewodnikiem uczniowie mogli zmierzyć się z trudnościami, z jakimi zmagają się na co dzień osoby niewidome.

Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do domu.