Tutaj powinien być opis

Wizyta w oczyszczalni ścieków

Dnia 30.01.20r. w ostrołeckiej oczyszczalni ścieków odbyły się warsztaty chemiczne. Pod opieką naszej nauczycielki pani Iwony Janus-Kojtek oraz pani Ewy  zdobywaliśmy wiedzę na temat korzystania z mikroskopu i pehametru. Pod nadzorem wykonywaliśmy preparaty i mieszaniny, a potem badaliśmy je na laboratoryjnych sprzętach. Dzięki tym doświadczeniom nauczyliśmy się wiele nowych rzeczy np. korzystania ze urządzeń, przygotowywania preparatów badawczych i zasad BHP.
Wydarzenie było bardzo ciekawe i ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejne.
     
 
                                                                                            uczestniczka zajęć 
                                                                                          Patrycja Golan (VIIID)

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce