Tutaj powinien być opis

Gramy dla Antka

W ostatnią niedzielę  zimowych ferii w hali im. Arkadiusza Gołasia  odbył się charytatywny  turniej piłki nożnej pod hasłem „Gramy dla Antka” . W zawodach wzięło udział 13 drużyn, zwycięzcami zostali piłkarze zespołu Czarki Przasnysz na drugim miejscu znalazł się zespól ZK Przytuły, trzecie miejsce wywalczyli piłkarze z drużyny Nauczycieli.

Puchary i medale wręczył pan prezydent Łukasz Kulik, któremu w imieniu rodziców Antosia bardzo serdecznie dziękujemy w szczególności za udostępnienie hali sportowej i pełne wsparcie dla całej imprezy.

Zawody sportowe okrasił kiermasz smacznych wypieków przygotowanych przez rodziców uczniów z klasy 5 E.

Pomysłodawcą i koordynatorem przedsięwzięcia była p. Katarzyna Gołaszewska mama ucznia z naszej szkoły i p. Kamil Nowak nauczyciel wychowania fizycznego, wsparła ich wychowawczyni Antka p. I. Janus-Kojtek oraz dziewczynki z klasy 7A.

Na podkreślenie zasługuje nagroda specjalna, którą otrzymała drużyna Nauczycieli, był to Puchar za największą zebraną kwotę.

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce