Tutaj powinien być opis

Kartka dla Medyka

Nasi najmłodsi uczniowie przyłączyli się do akcji edukacyjnej "Kartka dla Medyka", która polegała na narysowaniu, namalowaniu kartki z życzeniami i podziękowaniami dla lekarzy i pielęgniarek za trudną pracę w czasie epidemii. Chcelibyśmy im przekazać, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Czas w jakim obecnie się znajdujemy -epidemia koronawirusa- jest najlepszym momentem aby podjąć się tematów związanych z tolerancją i szacunkiem do drugiego człowieka. Rozwija w nas postawę wzajemnej pomocy i wsparcia dla najbliższych nam osób.

Zapraszam do obejrzenia prac i odsłuchania nagrania przesłanego przez Kacpra z 3a.

 

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za przesłane prace i piękną recytację.

Anna Merchel 

 

 

  • Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce